Magazyn odbiorów osobistych i hurtowych
02-285 Warszawa ul. Szyszkowa 66
Kontakt z nami

608 096 915

Pracujemy

Pon - Pt 7:00 - 16:00, Sobota 8:00-12:00

Listwa 6mm prowadząca 3.0mb Mepol

Korodujące narożniki do tynków to jeden z najczęstszych powodów reklamacji na te produkty

4,47 zł NETTO

5,50BRUTTO

Kod Produktu 01315

eraty
inbank
  • Opis produktu

  • Dane techniczne

Listwa podtynkowa, listwa prowadząca przeznaczona do nakładania na ściany tynku o określonej grubości. Listwa podtynkowa stosowana jest również jako listwa dylatacyjna oraz listwa prowadząca do posadzek.
6mm dł. 3 m

Powłoka MAGNELIS® - Кorozja narożników to przeszłość

Korodujące narożniki do tynków to jeden z najczęstszych powodów reklamacji na te produkty. Wykonawcy kupujący narożniki stalowe obawiali się, żeby narożniki, które zastosują na budowie nie zardzewiały. Od czasu kiedy Metpol wprowadził na rynek narożniki z powłoką MAGNELIS® wykonawcy mogą odetchnąć z ulgą.

Rok 2013 był przełomowy dla wszystkich tynkarzy. Wówczas wprowadzono na rynek produkty z antykorozyjną powłoką MAGNELIS®. Od tego czasu obserwujemy znaczną poprawę w zakresie zgłaszanych reklamacji na rdzewiejące narożniki. Jako producent akcesoriów do tynków możemy z cała pewnością stwierdzić, że powłoka MAGNELIS® nie ma sobie równych w walce z korozją. Dowodem na to niech będzie liczba zgłoszeń reklamacyjnych na narożniki do tynków, która w roku 2015 spadła do zera i nadal utrzymuje ten poziom (patrzy wykres).

Odbiór osobisty

Mepol, Listwa prowadząca, listwa podtynkowa

Gwarancja:

12 miesięcy

Producent:

Metpol

PRODUKTY Z TEJ SAMEJ KATEGORII

wybierz leasing
0
Loading...