Magazyn odbiorów osobistych i hurtowych
02-285 Warszawa ul. Szyszkowa 66
Kontakt z nami

608 096 915

Pracujemy

Pon - Pt 7:00 - 16:00, Sobota 8:00-12:00

Narożnik do tynków 3mb stalowy, ocynk Metpol

Metpol Super, 36x36, Magnelis, Posiada 275g cynku na m2

140,24 zł NETTO

172,50BRUTTO

Kod Produktu 01320

eraty
inbank
  • Opis produktu

  • Dane techniczne

Narożnik Metpol SUPER do tynków stalowy ocynk 3mb op.25sztuk

  • Powłoka MAGNELIS®

Narożnik murarski Metpol Super powszechnie stosowany jako naroże do tynków maszynowych. Posiada 275g cynku na m2. Najlepszy rodzaj narożnika murarskiego na rynku. Wykonany jest z grubej taśmy trzykrotnie ocynkowanej. Jest najsztywniejszy, co powoduje szybkie mocowanie. Dostępny w wielu długościach, co przyczynia się do zminimalizowania odpadów, a tym samym większych oszczędności. Narożnik ten może być użyty do wszystkich tynków takich jak: gipsowe, cementowo-wapienne. Zaleca się stosować tylko do tynków wewnętrznych.

Кorozja narożników to przeszłość

  • Korodujące narożniki do tynków to jeden z najczęstszych powodów reklamacji na te produkty. Wykonawcy kupujący narożniki stalowe obawiali się, żeby narożniki, które zastosują na budowie nie zardzewiały. Od czasu kiedy Metpol wprowadził na rynek narożniki z powłoką MAGNELIS® wykonawcy mogą odetchnąć z ulgą.

Rok 2013 był przełomowy dla wszystkich tynkarzy. Wówczas wprowadzono na rynek produkty z antykorozyjną powłoką MAGNELIS®. Od tego czasu obserwujemy znaczną poprawę w zakresie zgłaszanych reklamacji na rdzewiejące narożniki. Jako producent akcesoriów do tynków możemy z cała pewnością stwierdzić, że powłoka MAGNELIS® nie ma sobie równych w walce z korozją.

Opakowanie 25sztuk

Odbiór osobisty.

PROTEKTOR, Metpol, Narożnik do tynków, MAGNELIS, stalowy, ocynkowany

Gwarancja:

12 miesięcy

Producent:

Metpol

PRODUKTY Z TEJ SAMEJ KATEGORII

wybierz leasing
0
Loading...