Magazyn odbiorów osobistych i hurtowych
02-285 Warszawa ul. Szyszkowa 66
Kontakt z nami

608 096 915

Pracujemy

Pon - Pt 7:00 - 16:00, Sobota 8:00-12:00

Listwa prowadząca 10mm 2.5mb Metpol

Korodujące narożniki do tynków to jeden z najczęstszych powodów reklamacji na te produkty

3,41 zł NETTO

4,19BRUTTO

Kod Produktu 01316

eraty
inbank
  • Opis produktu

  • Dane techniczne

Listwa podtynkowa, listwa prowadząca przeznaczona do nakładania na ściany tynku o określonej grubości. Listwa podtynkowa stosowana jest również jako listwa dylatacyjna oraz listwa prowadząca do posadzek.
10mm dł. 2,5 m

Powłoka MAGNELIS®

Кorozja narożników to przeszłość

Korodujące narożniki do tynków to jeden z najczęstszych powodów reklamacji na te produkty. Wykonawcy kupujący narożniki stalowe obawiali się, żeby narożniki, które zastosują na budowie nie zardzewiały. Od czasu kiedy Metpol wprowadził na rynek narożniki z powłoką MAGNELIS® wykonawcy mogą odetchnąć z ulgą.

 

Rok 2013 był przełomowy dla wszystkich tynkarzy. Wówczas wprowadzono na rynek produkty z antykorozyjną powłoką MAGNELIS®. Od tego czasu obserwujemy znaczną poprawę w zakresie zgłaszanych reklamacji na rdzewiejące narożniki. Jako producent akcesoriów do tynków możemy z cała pewnością stwierdzić, że powłoka MAGNELIS® nie ma sobie równych w walce z korozją. Dowodem na to niech będzie liczba zgłoszeń reklamacyjnych na narożniki do tynków, która w roku 2015 spadła do zera i nadal utrzymuje ten poziom (patrzy wykres).*odbiór osobisty
Metpol, Listwa prowadząca

Gwarancja:

12 miesięcy

Producent:

Metpol

PRODUKTY Z TEJ SAMEJ KATEGORII

wybierz leasing
0
Loading...