Magazyn odbiorów osobistych i hurtowych
02-285 Warszawa ul. Szyszkowa 66
Kontakt z nami

608 096 915

Pracujemy

Pon - Pt 7:00 - 16:00, Sobota 8:00-12:00

Mark V Standard GRACO

Agregat malarski GRACO Mark V Standard

21 691,06 zł NETTO

26 680,00BRUTTO

SimplyLease
Leasing dla firm

Kod Produktu 01715

 • Opis produktu

 • Dane techniczne

 • Video

Mark V Standard GRACO

Seria Mark Standard urządzeń GRACO jest przeznaczona dla profesjonalistów, którzy nie potrzebują dodatkowych funkcji, za to oczekują niezawodności na co dzień, aby łatwo i szybko wykonywać prace. Standard branżowy do BEZPOWIETRZNEGO natrysku farb, powłok ogniochronnych i mas szpachlowych.

Zapewnia równomierny strumień natrysku bez pulsacji oraz zabezpiecza na wypadek problemów z zasilaniem.

Jeśli poszukujesz technologii, która sprawdza się w pracy, to rozwiązanie jest dla Ciebie. Skuteczność naszych rozwiązań została wielokrotnie sprawdzona. Od wprowadzenia urządzenia Mark V na rynek w połowie lat dziewięćdziesiątych firma Graco wyznacza trendy w dziedzinie natrysku mas szpachlowych. Prędkość natrysku hydrodynamicznego w połączeniu z bardzo gładkim wykończeniem stała się standardem w branży. To standard, któremu możesz zaufać. Oferowany standard obejmuje rozszerzoną rodzinę urządzeń Mark Max. Seria Standard naszych urządzeń Mark Max jest przeznaczona dla profesjonalistów, którzy nie potrzebują dodatkowych funkcji, za to oczekują niezawodności na co dzień, aby łatwo i szybko wykonywać prace.

Wybierz właściwe urządzenie...
MARK IV MAX to optymalne urządzenie przeznaczone do natryskiwania dużych powierzchni wewnątrz i na zewnątrz budynków! Jest to urządzenie uniwersalne, dostosowane do natrysku powłok ogniochronnych i sporadycznego nakładania lekkich gładzi wykończeniowych. Nasz dobrze znany MARK V MAX oferuje jeszcze więcej! Został zoptymalizowany z myślą o profesjonalistach, którzy jednocześnie malują i natryskują gładź, oczekując wydajności, którą to urządzenie może zapewnić. Urządzenie MARK X MAX ma dwa razy większą wydajność niż MARK V MAX i jest wystarczająco mocne, aby natryskiwać ponad 30 000 litrów materiału rocznie. To dla Ciebie za dużo? Wypróbuj urządzenie MARK VII MAX — oczaruje Cię współczynnikiem wydajności do ceny. ... i poznaj serię Standard zapewniającą codzienną niezawodność! Dowiedz się, jakie funkcje sprawiły, że urządzenia z rodziny MARK MAX stały się standardem w branży.

     Urządzenie natryskowe serii Standard charakteryzuje się następującymi funkcjami spotykanymi „tylko w produktach
      marki Graco”:

 • Bez szczotkowy silnik prądu stałego MaxPower — silnik o całkowicie zamkniętej konstrukcji, który jest bezobsługowy, gdyż nie wymaga wymiany szczotek.
 • Zaawansowany układ napędu — pracuje cicho
 • Regulator ciśnienia SmartControl 3.0 — wykorzystuje technologię ProGuard i sprawia, że wentylator zawsze natryskuje pod stałym ciśnieniem.
 • Wytrzymała pompa z funkcją Max Flo+ — niesamowicie trwała i łatwa w serwisowaniu konstrukcja gwarantuje mniej czasów przestoju w pracy.
 • Wzmocniony wózek — chromowana stal sprawia, że ten wytrzymały wózek wystarcza na wiele lat eksploatacji.
 • Zestawy kulek ceramicznych i ze stali nierdzewnej — gwarantują maksymalną elastyczność bez względu na natryskiwany materiał.
 • Łatwo wymienialny filtr pompy — zmniejsza rozlewanie materiału podczas wyjmowania wkładu filtra.
 • Zawór przelewowy o wysokiej wydajności — bezobsługowa konstrukcja, która wytrzymuje bardzo duże ciśnienia.

 

Materiały i zastosowania

MARK MAX STANDARD natryskuje lateks, emulsje, akryle, powłoki epoksydowe, wypełniacze, powłoki ogniochronne i najbardziej popularne gładzie do nakładania hydrodynamicznego. Jego wydajność jest wystarczająca nawet do zapewnienia odpowiedniego przepływu materiału dla dwóch osób prowadzących jednocześnie malarskie prace natryskowe.

  Parametry techniczne MARK V Standard:
    Maks. ciśnienie robocze: 230 bar
    Maks. wielkość dyszy: z farbą 0,035" - gładzią 0,037"
    Maks. wydajność: 4,3 l/min.
    Ciężar: 68 kg
    Silnik: bez szczotkowy
    Moc silnika: 2,2 KM (1,6 kW)
    Zasilanie: 230 V~

  W Zestawie Mark V Standard:
    Pistolet HD Blue
    Głowica RAC X, dysza PAA427 i HDA531
    Wąż hydrodynamiczny BlueMax II 15 m 3/8 cala
    Wąż elastyczny BlueMax II 0,9 m ¼ cala
    Olej TSL 0.25 l do smarowania tłoka

 

agregat malarski, mark v

Gwarancja:

12 miesięcy

Producent:

GRACO GRACO

Filmy

PRODUKTY Z TEJ SAMEJ KATEGORII

wybierz leasing
0
Loading...