Magazyn odbiorów osobistych i hurtowych
02-285 Warszawa ul. Szyszkowa 66
Kontakt z nami

608 096 915

Pracujemy

Pon - Pt 7:00 - 16:00, Sobota 8:00-12:00

ULTRA MAX 695 Graco Standard

Agregat malarski GRACO ULTRA MAX 695

19 420,00 zł NETTO

23 886,60BRUTTO

SimplyLease
Leasing dla firm

Kod Produktu 01788

  • Opis produktu

  • Dane techniczne

Graco Ultra Max II 695 Standard

To właśnie dla CIEBIE, doświadczonego specjalisty, Graco stale ulepsza technologię sprzętu natryskowego ponieważ wiemy, że szukasz najnowszych rozwiązań, które pozwolą na szybsze, lżejsze i spokojniejsze ukończenie pracy. Seria ProContractor naszych urządzeń Ultra® Max II to najnowocześniejsze rozwiązania techniczne przeznaczone dla doświadczonych specjalistów, którzy nie chcą się zadowolić „tylko” wysoką jakością i mają większe wymagania.

Wybierz Ultra® Max II jeśli szukasz optymalnego urządzenia do malowania dużych budynków mieszkalnych i użytkowych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz! Ultra® Max II 695 doskonale się sprawdza w czasie budowy i remontu dużych budynków mieszkalnych, a Ultra® Max II 795 oferuje jeszcze więcej wydajność tego urządzenia jest odpowiednia do prac w dużych obiektach użytkowych. Najbardziej zaawansowane urządzenie z tej serii, Ultra® Max II 1095, jest tak uniwersalne wydajne, by pracować z każdego rodzaju farbami.

Dowiedz się, jakie innowacyjne funkcje wprowadziliśmy do serii ProContractor urządzeń Ultra® Max II. To właśnie one pozwolą Ci się wyróżnić wśród innych wykonawców. Dzięki nim oszczędzisz czas i pieniądze. W ten sposób możesz się wyróżnić wśród innych.

Urządzenie natryskowe serii ProContractor jest wyposażone we wszystkie funkcje serii Standard, czyli:

Zaawansowany układ napędowy — pracuje cicho i jest objęty dożywotnią gwarancją.
Bez szczotkowy silnik prądu stałego MaxPower — silnik o całkowicie zamkniętej konstrukcji, który jest bezobsługowy, gdyż nie wymaga wymiany szczotek.
Regulator ciśnienia SmartControl 3.0 — wykorzystuje technologię ProGuard i sprawia, że wentylator zawsze natryskuje pod stałym ciśnieniem.
Wytrzymała pompa — niesamowicie trwała i łatwa w serwisowaniu konstrukcja gwarantuje mniej czasów przestoju w pracy.
Łatwo wymienialny filtr pompy — zmniejsza rozlewanie materiału podczas wyjmowania wkładu filtra.
Wzmocniony wózek — chromowana stal sprawia, że ten wytrzymały wózek wystarcza na wiele lat eksploatacji.
Zawór zalewowy o wysokiej wydajności — bezobsługowa konstrukcja, która wytrzymuje bardzo duże ciśnienia.

 

oraz dodatkowo:

- Wyświetlacz LED — jasny i czytelny wyświetlacz LED wyświetlający wartości ciśnienia, licznik pracy/eksploatacji/objętości oraz informacje diagnostyczne.

- Układ zabezpieczający pompę typu WatchDog — chroni pompę przed uszkodzeniem w przypadku wyczerpania lakieru lub materiału tekstury oraz uszkodzenia węża.

- Układ odłączania pompy ProConnect 2 — umożliwia szybką wymianę pompy bez narzędzi i natychmiastowy powrót do pracy.

- Układ czyszczenia FastFlush — czyści urządzenie czterokrotnie szybciej, wykorzystując dwa razy mniej wody.

- Zintegrowana skrzynka narzędziowa — koniec frustracji i oszczędność czasu, gdyż wszystkie końcówki, filtry i narzędzia są pod ręką.

- Gotowość do natryskiwania — skróć czas ustawiania dzięki wężowi o długości 90 m (100 stóp) oraz pistoletowi, który łatwo się podłącza i jest od razu gotowy do pracy.

 

ProConnect
Urządzenie natryskowe powinno pracować, a nie tracić czas w warsztacie! System montażu i demontażu pompy ProConnect2 pozwala na jej wymianę w ciągu paru sekund, oszczędzając cenny czas.

SmartControl™ 3.0 z wyświetlaczem LED
Teraz możesz jeszcze prościej kontrolować i zabezpieczyć swoją inwestycję — dzięki jasnemu i czytelnemu wyświetlaczowi LED, który wskazuje ilość wykonanych prac, ich czas i zużycie materiału w litrach oraz funkcji automatycznej diagnostyki, którą zapewnia nowy i ulepszony „mózg” urządzenia, czyli SmartControl 3.0.

FastFlush
Nie trać czasu na czyszczenie urządzenia! Pompa FastFlush systemu czyszczenia pozwala wyczyścić maszynę do czterech razy szybciej, zużywając przy tym o połowę mniej wody.

ULTRA® MAX II PROCONTRACTOR jest idealnym urządzeniem do dużych prac malarskich, wewnątrz i na zewnątrz budynków! Twój najnowocześniejszy „przyjaciel” podczas renowacji, na nowych budowach, w budynkach użytkowych i mieszkalnych, na fasadach zewnętrznych, na nowych osiedlach itp. Z łatwością obsługuje najbardziej popularne wielkości dysz. ULTRA® MAX II PROCONTRACTOR doskonale natryskuje akryle, podkłady, emulsje oraz farby na bazie wody i rozpuszczalnika.

Pompa Endurance
Sprawdzona i niezawodna technologia pompy tłokowej firmy Graco z uszczelnieniem LongLife-V. Zawór wlotowy QuickAccess™ ułatwia czyszczenie oraz usuwanie drobin. Mechanizm pompy jest dociskany sprężynami w celu zapewnienia większej wydajności.

Wbudowany pojemnik na narzędzia

Wygodny pojemnik do przechowywania narzędzi, dysz, filtrów oraz innych akcesoriów, które będą teraz zawsze pod ręką.

System zabezpieczający pompę WatchDog automatycznie wyłącza pompę, jeśli skończy się materiał lub wąż ulegnie uszkodzeniu. Chroni to pompę przed pracą na sucho.

W zestawie:
Pro Contractor II  pistolet z osłoną RAC X osłona i dysze PAA517, PAA621
BlueMAx II wąż z końcówką biczową 3/16" 0,9m
wąż BlueMax 1/4" 15m olej TSL 0,25l
uniwersalny młotek
klucz nastawny

Dane techniczne:
Max. przepływ materiału (l/min., gpm) 3.0 (0.75)
Max. ciś nienie (bar, PSI) 230 (3300)
Max. rozmiar dyszy: przy jednym stanowisku 0,031", przy dwóch stanowiskach 0,019"
Waga kg 43
Wersja Smart 3.0
Rodzaj silnika DC Silnik bez szczotkowy
Moc silnika 1.3 kW

Zastosowanie:
Akryle
Podkłady
Emulsje
Farby wodorozcieńczalne
Farby rozpuszczalnikowe
 

Zalety:
Łatwe w użyciu, serwisie i transporcie Rozpyla większość farb budowlanych Technologia do zastosowań przemysłowych

 

Pistolet graco, agregat malarski, Graco 695

Gwarancja:

12 miesięcy

Producent:

GRACO GRACO

PRODUKTY Z TEJ SAMEJ KATEGORII

wybierz leasing
0
Loading...