Magazyn odbiorów osobistych i hurtowych
02-285 Warszawa ul. Szyszkowa 66
Kontakt z nami

608 096 915

Pracujemy

Pon - Pt 7:00 - 16:00, Sobota 8:00-12:00

INTER-GRUNT Preparat gruntujący

Preparat Gruntujący Inter-Grunt jest uniwersalnym preparatem gruntującym na wszystkie rodzaje podłoż

105,69 zł NETTO

130,00BRUTTO

Kod Produktu 01218

eraty
inbank
  • Opis produktu

  • Dane techniczne

INTER-GRUNT Preparat gruntujący NIDA 20kg 
 
Zastosowanie:
Preparat Gruntujący Inter-Grunt jest uniwersalnym preparatem gruntującym na wszystkie rodzaje podłoży. Jego użycie zalecane jest szczególnie w przypadku gładkich podłoży o wysokiej gęstości i bardzo niskiej chłonności, takich jak ściany, stropy i inne elementy budowlane wykonane z przygotowanego na budowie lub prefabrykowanego betonu. Można go stosować również na tynk cementowy, cementowo- wapienny, tynki gipsowe i gipsowo-wapienne oraz na płyty gipsowo-kartonowe. Preparat stosuje się do odpowiedniego przygotowania podłoża przed wykonywaniem tynków i gładzi gipsowych, cementowych tynków i warstw wyrównawczych, cienkowarstwowych tynków dekoracyjnych oraz przed użyciem klejów gipsowych i zapraw klejących.
 
WŁAŚCIWOŚCI
Preparat Gruntujący Inter-Grunt jest materiałem gotowym do użycia, produkowanym na bazie dyspersji żywic syntetycznych z dodatkiem piasku kwarcowego o wysokiej odporności na działanie środków alkalicznych. Zawartość kruszywa pozwala, po nałożeniu preparatu, uzyskać odpowiednio szorstką powierzchnię, która ułatwia prawidłowe nakładanie oraz zwiększa przyczepności kolejnych warstw materiału do podłoża. Po wyschnięciu tworzy powłokę bordową.
 
PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA
Podłoże powinno być stabilne i oczyszczone z zanieczyszczeń mogących osłabić przyczepność preparatu, zwłaszcza z kurzu, brudu, olejów, tłuszczów, resztek powłok malarskich i środków antyadhezyjnych. Słabo związane części podłoża należy odkuć, a fragmenty osypliwe dodatkowo oczyścić za pomocą szczotki drucianej. Podłoże, na które ma być nanoszony Preparat Gruntujący Inter-Grunt, powinno być odpowiednio wysezonowane, a jego wilgotność nie może przekraczać 3%.
 
PRZYGOTOWANIE PREPARATU
Preparat Gruntujący Inter-Grunt produkowany jest w postaci masy gotowej do użycia. Nie wolno go łączyć z innymi materiałami, rozcieńczać ani zagęszczać. Po otwarciu pojemnika jego zawartość należy przemieszać w celu ujednorodnienia konsystencji.
 
SPOSÓB UŻYCIA
Preparat Gruntujący Inter-Grunt należy równomiernie rozprowadzić na podłożu za pomocą wałka malarskiego lub pędzla. Nakładanie kolejnych warstw należy rozpocząć, gdy zagruntowana powierzchnia będzie sucha, tj. po upływie ok. 24 godzin od momentu nanie- sienia preparatu.
 
ZUŻYCIE
Średnio zużywa się około 0,2÷0,4 kg preparatu na 1 m2.
 
NARZĘDZIA
Wałek malarski lub pędzel. Narzędzia należy czyścić czystą wodą, bezpośrednio po użyciu.
 
PRZECHOWYWANIE I TRANSPORT
Okres przydatności do użycia wynosi 12 miesięcy od daty produkcji umieszczonej na opa- kowaniu. Materiał przewozić i przechowywać w szczelnie zamkniętych pojemnikach, w warunkach suchych, w temperaturze dodatniej (najlepiej na paletach). Chronić przed przegrzaniem. Nie pozostawiać otwartych pojemników.
 
OPAKOWANIA
Pojemniki plastikowe 20 kg.
Paleta: 320 kg w pojemnikach 20 kg.
 
DANE TECHNICZNE
  • Gęstość: ok. 1,7 g/cm3
  • Czas wysychania: ok. 24 godzin
  • Temperatura podłoża i otoczenia: od +5°C do +25°C
  • Dostępne kolory: bordowy
Knauf, nida, INTER-GRUNT, Preparat gruntujący , golina nidy

Gwarancja:

indywidualna

Producent:

PRODUKTY Z TEJ SAMEJ KATEGORII

wybierz leasing
0
Loading...