Magazyn odbiorów osobistych i hurtowych
02-285 Warszawa ul. Szyszkowa 66
Kontakt z nami

608 096 915

Pracujemy

Pon - Pt 7:00 - 16:00, Sobota 8:00-12:00

Hydrauliczny elektryczny agregat GRACO DUTY MAX EH230DI ProContractor

GRACO EH230DI ProContractor

27 631,80 zł NETTO

33 987,11BRUTTO

Kod Produktu 01976

  • Opis produktu

  • Dane techniczne

Urządzenia natryskowe DUTYMAX to mocne hydrauliczne agregaty natryskowe przeznaczone dla wykonawców pracujących z dużą wydajnością. Umożliwiają natryskiwanie różnych materiałów począwszy od lateksu i akryli, aż po elastomery w dużych budynkach mieszkalnych oraz komercyjnych miejscach pracy. Seria DUTYMAX została zoptymalizowana do wydajnego natryskiwania materiałów o wysokiej wytrzymałości, takich jak gładzie, masy bitumiczne, powłoki ogniochronne i płynne materiały do krycia dachów.

Podstawą tej nowej rodziny produktów DUTYMAX jest pompa hydrodynamiczna Endurance o sprawdzonej konstrukcji. Kluczowymi elementami wysoko wydajnej technologii pompowania są montowane z przodu, dociskane sprężynami i bezpośrednio zanurzone pompy. Te cechy zapewniają wystarczającą moc do wykonywania wymagających prac. Dzięki obsłudze węży o długości do 90 m urządzenia DutyMax są doskonałe do prac w trudno dostępnych miejscach lub budynkach. Możliwość wymiany pompy dolnej oraz przełączenia między trybem elektrycznym i spalinowym bez użycia narzędzi sprawia, że te urządzenia są najbardziej uniwersalnymi hydraulicznymi agregatami natryskowymi.


NATRYSKUJ PONAD 700 m2 POWIERZCHNI dziennie ...
... dysponując ekipą złożoną z 4 osób.  Użyj zestawu ssącego do kontenera  umożliwiającego bezpośrednie pompowanie z dostarczanego przez dostawcę materiałów kontenera o pojemności 500 lub 1000 litrów. Jest to wyjątkowo wydajna metoda, zwłaszcza jeśli wszystkie akcesoria zostaną zamontowane na samochodzie lub przyczepie.

Przełączanie trybu spalinowego i elektrycznego
- Przełączanie między trybem silnika spalinowego i elektrycznego może być szybko wykonywane przez jedną osobę w miejscu pracy bez konieczności używania narzędzi. Umożliwia to dopasowanie urządzenia do typu zasilania istniejącego w miejscu pracy. Maszyny można używać niezależnie od dostępnego w miejscu pracy źródła energii.

Silnik hydrauliczny o wysokiej  wydajności
Możliwość szybkiego przełączenia gwarantuje równomierne ciśnienie w pistolecie
Brak przestojów hydraulicznych dzięki specjalnej budowie rampy

Bardzo wydajny system chłodzenia
Żebra chłodzące na zbiorniku szybciej odprowadzają ciepło
Wyjątkowo duży zbiornik oleju
Wentylator Turbo dla ciągłego chłodzenia

Filtr Easy Out
Duża powierzchnia filtrowania zmniejsza możliwość zapchania dyszy i zapewnia wysoką jakość wykończenia. Filtr jest wyjmowany razem z głowicą, co ułatwia utrzymanie porządku.

Konstrukcja wózka TiltBack
Wózek został zaprojektowany w taki sposób,aby mógł być odchylany do tyłu. Umożliwia wygodną zmianę zbiornika bez pomocy drugiej osoby i ułatwia czyszczenie oraz konserwację pompy. Teleskopowy uchwyt umożliwia szybkie odwijania węża i łatwe załadowanie do samochodu bez pomocy drugiej osoby.

Pompa ENDURANCE zoptymalizowana do natryskiwania materiałów strukturalnych
Pompa jest bezpośrednio zanurzana w zbiorniku lub zasobniku, co umożliwia pobieranie nawet najgęstszych materiałów. Zawory zwrotne (wejściowy i wyjściowy) wyposażone w ceramiczne kulki* zwiększają wydajność pompy. Tłoki i tuleje pompy są chromowane, aby wydłużyć do maksimum ich żywotność

Niewymagający użycia narzędzi system demontażu pompy ProConnect
Czas przestoju kosztuje! System demontażu pompy ProConnect ułatwia i przyspiesza zamianę pomp Endurance. Zamianę można wykonać w ciągu kilku sekund, podczas pracy i bez pomocy narzędzi. Tak jak z oponami w samochodzie. Zawsze miej pod ręką zamienniki!

Urządzenia z serii DutyMax są dostarczane w komplecie razem z pistoletem, połączeniem obrotowym pistoletu ułatwiającym  natrysk, wężem o długości 15 m, wężem z końcówką biczową, ciśnieniomierzem wypełnionym cieczą, 2 dyszami RAC  X, osłoną ProConnect , zestawem ceramicznych i wykonanych ze stali  nierdzewnej kulek, TSL  i uniwersalnym narzędziem.

Materiały:
-Lateks
-Akryle
-Emulsje
-Farby rozpuszczalnikowe
-Farby wodorozcieńczalne
-Podkłady
-Podkłady bezbarwne
-Multikolory
-Grunty
-Wypełniacze
-Plasters

Dane techniczne:
Silnik: Elektryczny - 230 V
Maksymalny rozmiar dyszy: 0,039
Przepływ: 5,9 l/min
Maksymalne ciśnienie: 228 bar
Wąż: 15 m x 3/8 cala
Wąż z końcówką biczową: 0,9 m x 1/4 cala
Pistolet: HD Blue do materiałów strukturalnych
Standardowa dysza: RAC X 427, RAC X 531
Pompa: Powlekana chromem
Wartości znamionowe silnika - kW (KM) 2,23 (3)

Graco, agregat malarski, agregat hydrauliczny, agregat elektryczny, elektryczny agregat malarski

Gwarancja:

12 miesięcy

Producent:

GRACO GRACO

Produkty powiązane

PRODUKTY Z TEJ SAMEJ KATEGORII

wybierz leasing
0
Loading...