Magazyn odbiorów osobistych i hurtowych
02-285 Warszawa ul. Szyszkowa 66
Pracujemy

Pon. - Pt. 7:00 - 17:00

T-Max 657 Graco agregat do szpachli

Agregat szpachlarski GRACO T-MAX 657

18 699,19 zł NETTO

23 000,00BRUTTO

Kod Produktu 00028

Oblicz ratę leasingu

  • Opis produktu

  • Dane techniczne

 
T-MaxTM jest prawdziwym rozwiązaniem do nakładania gładzi, niż tylko urządzeniem natryskowym.
 
Urządzenie T-Max to idealne urządzenie do natrysku wszelkich mas szpachlowych (zarówno sypkich jak i gotowych) oraz innych materiałów dekoracyjnych. Aplikacja pozwala na oszczędność materiału. Natrysk odbywa się bez użycia powietrza lub w przypadku materiałów dekoracyjnych z użyciem zewnętrznej sprężarki.
 
Sterowanie jednym pokrętłem
Proste w obsłudze: umieść materiał w zasobniku i wybierz tryb ze wspomaganiem powietrza (zielony) lub bez wspomagania powietrza (niebieski). Otwórz swoją lancę i zacznij pracę. Urządzenie T-MaxTM zostało zaprojektowane przede wszystkim do aplikacji większości gładzi i izolatorów. Używanie T-MaxTM w połączeniu z zewnętrzną sprężarką umożliwia także natrysk tynków dekoracyjnych o wielkości cząsteczki do 1,5mm. Urządzenie T-MaxTM zostało przetestowane i zatwierdzone do nakładania najbardziej wymagających gładzi, sypkich i gotowych, dostępnych obecnie na rynku.
 
Obsługa 1-dno osobowa
Zaprojektowane w taki sposób, aby mogło być używane przez jedną osobę: łatwe w obsłudze, użytkowaniu i czyszczeniu.
 

Profesjonalna jakość wykończenia
Będziesz zaskoczony wysoką jakością wykończenia nakładanego materiału oraz zredukowaną do minimum ilością odpadu materiału.

Komfort i wydajność
 
Ponadto T-MAX sprawia, że Twoja praca jest dużo wygodniejsza i pozwala na uzyskanie do 30% oszczędności czasu w porównaniu z konwencjonalnymi metodami aplikacji.Używając tego nowatorskiego urządzenia, zauważysz wkrótce, że nie tylko ułatwia ono pracę jednej osobie, ale może także być z łatwością obsługiwane przez 3-osobowy zespół ludzi, umożliwiając nałożenie ponad 500m2 dziennie.
 
      Zalety
  • Bardzo gładkie wykończenie:
  • Dużo mniejsza ilość odpadów, możliwa 30% oszczędność w porównaniu z pracą ręczną
  • Możliwość natrysku z wężem do 30 metrów długości:
  • Można wykonać natrysk w całym domu bez potrzeby przemieszczania urządzenia i materiału
  • Natrysk bez użycia powietrza lub wspomagany powietrzem:
  • Możliwość nałożenia prawie wszystkich gładzi bez kompresora
  • Nakładanie materiałów dekoracyjnych przy użyciu zewnętrznej sprężarki
 
Wąż
Nadzwyczaj lekki i elastyczny.Aby poradzić sobie z większymi zadaniami: szybkozłączny system camlockTM pozwala na bezpieczne, ręczne wydłużenie węża do 30 metrów, bez potrzeby używania dodatkowych narzędzi.Pozwala na aplikację materiału w dwupoziomowym domu bez przemieszczania urządzenia T Max
 
Uchwyt
Zamontuj uchwyt w części tylnej,aby swobodnie poruszać się wokół urządzenia w miejscu pracy, lub z przodu, aby przemieszczać urządzenie jak taczkę:doskonałe przy transporcie po schodach.
 
Silnik
Pracuje swobodnie i tylko wtedy, kiedy potrzebny jest materiał. Dzięki modularnej konstrukcji można ręcznie odłączyć silnik co ułatwia prace konserwacyjne lub bezpieczne przechowywanie kiedy jest nieużywany.
 
Zestaw montażowy mieszadła
Zamontuj swoje własne mieszadło na urządzeniu T Max :dostosuj kąt optymalnego mieszania bez niszczenia zasobnika. Opcja dwustronnego montażu. Do mieszania wewnątrz i na zewnątrz budynku.
 
Zasobnik
Wyjątkowo lekki polimerowy zasobnik z pokrywą, który nie rdzewieje. Okrągły kształt o pionowych ściankach powoduje optymalizację zasysania materiału i stanowi najlepszą konstrukcję do szybkiego i pełnego wymieszania.
 
Hak węża
Hak węża zapewnia, że twój wąż materiałowy jest zawsze ustawiony w jednej linii z urządzeniem.Ułatwia to przemieszczanie przez wąskie miejsca.
 
Lanca
Szybkie i czyste otwieranie/zamykanie eliminuje rozprysk.Pozioma konstrukcja daje optymalne przejście materiału, eliminując zatory materiału.Bardzo lekka i niezwykle łatwa w obsłudze.
 
Dane Techniczne
Maks.ciśnienie robocze: 65barów
Maks.wielkość dyszy (z wężem 8-metrowym): "661
Maks.wydajność (w zależności do gęstości materiału): 7,2 l/min
Pojemność zasobnika: 6 worków-90l
Ciężar (łącznie z wężem i lancą): 66 (81) kg
Maks.długość węża:30m
Maks.ciśnienie robocze powietrza: 17 barów
 
W zestawie:
    Zasobnik
    Lanca
    Wąż powietrza 15m X 3/8
    Wąż materiałowy 10m 1",3m z końcówką biczową 3/4"
    Filtr materiałowy z siatką 18 mesh
    Zestaw do bezpowietrznego natrysku wysokiej odporności z niebieską osłoną RAC X, dyszą RAC X HDA 661
    Filtr materiałowy z siatką 30 mesh
    Zestaw do dokładnego wykończenia z: 4mm dyszą powietrzną, zabezpieczeniem dyszy powietrznej ,4 tarczami dla różnych wzorów strumienia
    Zestaw do czyszczenia: skrobak elastyczny, skrobak do filtra, kulka czyszcząca, szczotka, urządzenie do czyszczenia dyszy powietrza.

Gwarancja:

12 miesięcy

Producent:

Graco

Produkty powiązane

PRODUKTY Z TEJ SAMEJ KATEGORII

wybierz leasing
0
Loading...