Magazyn odbiorów osobistych i hurtowych
02-285 Warszawa ul. Szyszkowa 66
Kontakt z nami

608 096 915

Pracujemy

Pon - Pt 7:00 - 16:00, Sobota 8:00-12:00

Mark V GRACO ProContractor

Agregat malarsko szpachlarski Mark V Graco PROCONTRACTOR

23 536,59 zł NETTO

28 950,01BRUTTO

Kod Produktu 00370

eraty
inbank
 • Opis produktu

 • Dane techniczne

 • Video

Mark V GRACO ProContractor

To właśnie dla CIEBIE, doświadczonego specjalisty, Graco stale ulepsza technologię urządzeń natryskowych. Wiemy, że szukasz najnowszych rozwiązań, które pozwolą na szybsze, łatwiejsze i spokojniejsze wykonanie pracy. Seria ProContractor naszych urządzeń Mark Max to najnowocześniejsze rozwiązania techniczne przeznaczone dla doświadczonych specjalistów, którzy nie chcą się zadowolić „tylko” wysoką jakością i mają większe wymagania.

Wybierz właściwe urządzenie
MARK IV MAX to optymalne urządzenie przeznaczone do natryskiwania dużych powierzchni wewnątrz i na zewnątrz budynków! Jest to urządzenie uniwersalne, dostosowane do natrysku powłok ogniochronnych i sporadycznego nakładania lekkich gładzi wykończeniowych. Nasz dobrze znany MARK V MAX oferuje jeszcze więcej! Został zoptymalizowany z myślą o profesjonalistach, którzy jednocześnie malują i natryskują gładź, oczekując wydajności, którą to urządzenie może zapewnić.

Urządzenie MARK X MAX ProContractor ma dwa razy większą wydajność niż MARK V MAX i jest wystarczająco mocne, żeby natryskiwać ponad 30 000 litrów materiału rocznie, a także pracować z najtwardszymi masami szpachlowymi. To dla Ciebie za dużo? Wypróbuj urządzenie MARK VII MAX — oczaruje Cię współczynnikiem wydajności do ceny. ... i poznaj serię ProContractor, dającą najwyższy komfort pracy!

Dowiedz się, jakie innowacyjne funkcje wprowadziliśmy do serii ProContractor  odziny urządzeń MARK MAX. To właśnie one pozwolą Ci się wyróżnić wśród innych wykonawców. Dzięki nim oszczędzisz czas i pieniądze. W ten sposób możesz się wyróżnić wśród innych.

QuikReel
Zintegrowany bęben do nawijania węża QuikReel™ Pracuj bardziej komfortowo i wydajniej. Rozwijaj i zwijaj nawet 90 m węża w ciągu kilku sekund — dzięki temu możesz natryskiwać w zasięgu 180 m bez potrzeby przemieszczania maszyny oraz szybciej zmieniać miejsce pracy!

ProConnect 2
Urządzenie natryskowe powinno pracować, a nie tracić czas w warsztacie! System montażu i demontażu pompy ProConnect2 pozwala na jej wymianę w ciągu paru sekund, oszczędzając cenny czas.

SmartControl™ 3.0 z wyświetlaczem LED
Teraz możesz jeszcze prościej kontrolować i zabezpieczyć swoją inwestycję — dzięki jasnemu i czytelnemu wyświetlaczowi LED, który wskazuje ilość wykonanych prac, ich czas i zużycie materiału w litrach oraz funkcji automatycznej diagnostyki, którą zapewnia nowy i ulepszony „mózg” urządzenia, czyli SmartControl 3.0.

FastFlush™
Nie trać czasu na czyszczenie urządzenia! Pompa FastFlush systemu czyszczenia pozwala wyczyścić maszynę do czterech razy szybciej, zużywając przy tym o połowę mniej wody.

PRACUJ MĄDRZEJ DZIĘKI NAJNOWSZYM INNOWACJOM
Urządzenie natryskowe powinno pracować, a nie tracić czas w warsztacie! System demontażu pompy ProConnect2 pozwala na jej wymianę w ciągu kilku sekund!

Jeszcze łatwiej sprawdzaj wydajność swojej inwestycji — wyświetlacz LED jest jasny i czytelny.

Bęben do nawijania węża QuikReel™ zapewnia komfort pracy oraz pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

MARK MAX PROCONTRACTOR to prawdziwie wielozadaniowe urządzenie przeznaczone do natryskiwania dużych powierzchni wewnątrz i na zewnątrz budynków! Ten najnowocześniejszy „przyjaciel” umożliwia natrysk masy szpachlowej i najbardziej popularnych farb.

MARK MAX PROCONTRACTOR natryskuje lateks, emulsje, akryle, powłoki epoksydowe, wypełniacze, powłoki ogniochronne i najbardziej popularne masy szpachlowe. Jego wydajność jest wystarczająca nawet do zapewnienia odpowiedniego przepływu materiału dla dwóch osób prowadzących jednocześnie malarskie prace natryskowe.


 

Urządzenie natryskowe serii ProContractor jest wyposażone we wszystkie funkcje serii Standard, czyli:

 • Bezszczotkowy silnik prądu stałego MaxPower — silnik o całkowicie zamkniętej konstrukcji, który jest bezobsługowy, gdyż nie wymaga wymiany szczotek.
 • Zaawansowany układ napędu — pracuje cicho.
 • Regulator ciśnienia SmartControl 3.0 — wykorzystuje technologię ProGuard i sprawia, że wentylator zawsze natryskuje pod stałym ciśnieniem.
 • Wytrzymała pompa z funkcją Max Flo+ — niesamowicie trwała i łatwa w serwisowaniu konstrukcja gwarantuje mniej czasów przestoju w pracy.
 • Wzmocniony wózek — chromowana stal sprawia, że ten wytrzymały wózek wystarcza na wiele lat eksploatacji.
 • Zestawy kulek ceramicznych i ze stali nierdzewnej — gwarantują maksymalną elastyczność bez względu na natryskiwany materiał.
 • Łatwo wymienialny filtr pompy — zmniejsza rozlewanie materiału podczas wyjmowania wkładu filtra.
 • Zawór zalewowy o wysokiej wydajności — bezobsługowa konstrukcja, która wytrzymuje bardzo duże ciśnienia.

oraz dodatkowo:

 • QuikReel — szybkie rozwijanie i zwijanie węża o długości do 90 m (300 stóp) bez skręcania i zapętlania.
 • Wyświetlacz LED — jasny i czytelny wyświetlacz LED wyświetlający wartości ciśnienia, licznik pracy/eksploatacji/objętości oraz informacje diagnostyczne.
 • Układ zabezpieczający pompę typu WatchDog — chroni pompę przed uszkodzeniem w przypadku wyczerpania lakieru lub materiału tekstury oraz uszkodzenia węża.
 • Układ odłączania pompy ProConnect 2 — umożliwia szybką wymianę pompy bez narzędzi i natychmiastowy powrót do pracy.
 • Układ czyszczenia FastFlush — czyści urządzenie czterokrotnie szybciej, wykorzystując dwa razy mniej wody.
 • Zintegrowana skrzynka narzędziowa — koniec frustracji i oszczędność czasu, gdyż wszystkie końcówki, filtry i narzędzia są pod ręką.
 • Gotowość do natryskiwania — skróć czas ustawiania dzięki wężowi o długości 90 m (100 stóp) oraz pistoletowi, który łatwo się podłącza i jest od razu gotowy do pracy.

 


Parametry techniczne agregatu MARK V ProContractor:
      Maks. ciśnienie robocze: 230 bar
      Maks. wielkość dyszy: z farbą 0,035" - gładzią 0,037"
      Maks. wydajność: 4,3 l/min.
      Ciężar: 68 kg
      Silnik: bez szczotkowy
      Moc silnika: 2,2 KM (1,6 kW)
      Zasilanie: 230 V~

 

W ZESTAWIE MARK V ProContractor:
      Pistolet HD Blue
      Głowica RAC X, dysza PAA427 i HDA531
      Wąż hydrodynamiczny BlueMax II 30 m 3/8 cala
      Wąż elastyczny BlueMax II 0,9 m ¼ cala
      Uniwersalny klucz młotkowy i klucz nastawny
      Olej TSL 0.25 l do smarowania tłoka

 

 

 

 

 
 

 

Gwarancja:

12 miesięcy

Producent:

GRACO

Filmy

PRODUKTY Z TEJ SAMEJ KATEGORII

wybierz leasing
0
Loading...